پیشخوان روزنامه ها
پرسش وپاسخ
کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ دوشنبه ۱ آبان
  • اِلأِثنين ٢ صفر ١٤٣٩
  • Monday, October 23, 2017
شناسه خبر: 45411
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ مرداد، ساعت 09:00
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۵/۷
دکتر نوربخش با حضور در بیمارستان لواسانی دستورات احداث و بازسازی اتاق عمل های جراحی قلب و جراحی عمومی ، احداث آزمایشگاه ، پاوین پزشکان ، بازسازی ICU و پست کت را صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی, در این نشست که با حضور دکتر نوربخش و معاونین ارشد سازمان تامین اجتماعی و همچنین دکتر مشتاقی ریاست پیشین این مرکز در بیمارستان شهید دکتر لواسانی صورت گرفت پیگیر مطالبات بیمارستان و تسریع در انجام امورات محوله در این مرکز شد.
در ابتدای جلسه دکتر جمالیان ضمن خیرمقدم خدمت مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی و هیئت همراه افزود این حضور جهادی مورد ستایش و تقدیر است. و همچنین افزودند حضور دکتر نوربخش به عنوان نماینده سازمان تامین اجتماعی و پدر علمی و اخلاقی درمان کشور در جایگاه نظام پزشکی را تبریک و مایه مباهات دانست و ابراز داشتند مدیر عامل محترم کما فی السابق حامی پزشکان سازمانی هستند.
در ادامه خاطر نشان کردند بیمارستان شهید دکتر لواسانی که دومین مرکز جراحی قلب ایران و اولین مرکز جراحی قلب سازمان تامین اجتماعی و همچنان آبرو و ویترین سازمان تامین اجتماعی می باشد چرا که بیماران حاد قلبی کما کان از مراکز مختلف قلبی به این بیمارستان ارجاع می شود و این نشان از تبحر پزشکان متخصص و نیروی انسانی آموزش دیده این مرکز می باشد که توانسته سخت ترین پروسیجرهای قلبی را مداوا کند.
ایشان از دکتر مشتاقی یکی از متولییان درمان سازمان تامین اجتماعی و پایه گذار اولین جراحی قلب سازمان تامین اجتماعی در این مرکز تقدیر و تشکر کردند.
در ادامه دکتر نوربخش مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمام عزیزان در راستای حفظ و ارتقای سطح کیفی و کمی و همچنین بازسازی و احیای بیمارستان تقدیر و تشکر کردند و بیمارستان لواسانی را حائز اهمیت دانستند.
ایشان افزودند این بیمارستان با توجه با قدمت بالا و فرسایش فضای فیزیکی مستلزم ساخت یک بیمارستان پیشرفته دانستند و گفتند بخش کنونی در شان این بیمارستان نمی باشد و طی بازید شش ماهه گذشته ام از این مرکز و دستورات داده شده خود را ملزم دانستم تا بازدیدی مجدد از بیمارستان داشته باشم و با توجه به ارزیابی های صورت گرفته و تامین منابع مالی می بایست این فضا و بناها را از نظر سطح کیفی بازسازی کامل کرده تا بتوانیم خدمات ارزنده ای را به بیمه شدگان محترم ارائه کنیم.
همچنین اذعان داشتند بیمارستان شهید دکتر لواسانی در الویت اول سازمان چه جهت حفظ و بازسازی شرایط کنونی و همچنین ساخت بیمارستان پیشرفته قرار دارد.
در این نشست که با حضور دکتر نوربخش مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی دکتر درخشان معاون درمان ، دکتر اردلان معاون اداری و مالی ، مهندس مجیدی فر دفتر فنی ، دکتر تقی پور مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی و مشاورین مدیرعامل دکتر میر اکبری و دکتر جعفریان و دکتر خسروانی مقدم مدیرکل درمان استان تهران صورت گرفت صورت جلسه ای در جهت تثبیت منابع مالی و تخصیص آن به احداث و بازسازی اتاق عمل های قلب و جراحی عمومی ، احداث آزمایشگاه ، پاوین پزشکان ، بازسازی ICU  و پست کت تنظیم گردید و زمان در نظر گرفته تا واریز منابع مالی به حساب بیمارستان دو هفته در نظر گرفته شد.

تلگرام سراسری - استان ها
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/8789 sec