کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ آبان
  • اِلأِثنين ١ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Monday, November 20, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ مرداد ساعت 14:39 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۲۶ ساعت 14:39 | تعداد بازدید: 223 | کد مطلب: 46640

پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس بانک رفاه کارگران

دکتر محمد علی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه در پیامی پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس بانک رفاه را به همه کارکنان گرامی، مشتریان گرانقدر بانک و سهامداران ارجمند تبریک گفت.
پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس بانک رفاه کارگران

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن 27 مردادماه ، پنجاه و هفتمین سالروز تاسیس بانک رفاه را به همه کارکنان گرامی، مشتریان گرانقدر بانک و سهامداران ارجمند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امروز در حالی قریب به 60 سال تلاش، حرکت و فعالیت مستمر را جشن می گیریم که بانک رفاه در بسیاری از شاخص های اقتصادی سرآمد و یکی از مهم ترین بانک های تجاری کشور در اجرای برنامه های توسعه ای و اشتغال زاست. اکنون بانک رفاه به عنوان تنها بانک اجتماعی و مهم ترین پشتیبان نظام سلامت کشور در مسیر پیشرفت و سربلندی ایران عزیز و اسلامی مقتدرانه پیش می راند و همواره، حتی در تنگناهای اقتصادی، با ثبات و در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه گام برداشته است .

بانک رفاه از دیرباز و از آغاز تاسیس تاکنون که خدمت به قشر شریف و زحمتکش کارگران را هدف نهایی و ارزشمند خود قرار داده، همواره سعی در بهینه کردن فرایندها و خدمات خود داشته و با سرلوحه قراردادن مشتری محوری در برنامه ها، اهداف و استراتژی های خود، بر این مهم پای فشرده و در این راستا گام می نهد.

این دستاوردهای کسب شده نتیجه تلاش، همدلی، انسجام و یکپارچگی مدیریت و کارکنان و حاصل پیوند دیرینه و ناگسستنی نسل جدید و در حال اشتغال بانک با ریشه های خود و نسل گذشته آن بوده و مهم است قدر بدانیم تلاش پیشینیان را و ارزش قایل شویم برای توجه، اهتمام و تعهدی که در جهت بالندگی روزافزون بانک معطوف داشته اند.

آنچه به دست آمده است یک دستاورد است ، توشه ای گرانبها که از تجربه ای دیرپا نشات می گیرد. لازم است از این تجارب ارزشمند برای رونق بخشیدن به کسب و کار و برای طرح ریزی برنامه های بانک در آینده به نحو مطلوبی استفاده کنیم. در فضای رقابتی حاضر و برای تقویت برند بانک، بسیار می توان از گذشته تابناک آن بهره برد و در همه سطوح بانک جاری ساخت.

اطمینان دارم با اتکا به ظرفیت بالایی که در بین کارکنان بانک رفاه وجود دارد و با سند چشم انداز، نقشه راه و برنامه هایی که ترسیم شده و به پشتوانه تجارب و دانشی که تحصیل شده است، در آینده نیز خواهیم توانست در پیشبرد اهداف کلان اقتصادی کشور و در جهت رضایتمندی همکاران، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان گام های بزرگی برداریم؛ آنچنان که از بانکی با قدمت بانک رفاه کارگران انتظار می رود. از خداوند متعال توفیق بیش از پیش بانک معظم رفاه و سلامتی و بهروزی همه ذی نفعان، اولیاء، پیشینیان، مشتریان،کارکنان و خانواده های ایشان را خواستارم.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ مرداد ساعت 14:39 | تعداد بازدید: 223 | کد مطلب: 46640
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1291 sec