زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 15:24 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۱ ساعت 19:44    تعداد بازدید: 450    کد مطلب: 62232

در سفر دکتر ربیعی به استان چهارمحال و بختیاری؛
عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی اردل آغاز شد
در سفر دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان چهارمحال و بختیاری و همزمان با هفته تامین اجتماعی ، عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی اردل آغاز شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در مراسم کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی اردل، نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی و مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان چهارمحال وبختیاری و سایر مقامات منطقه حضور داشتند.

دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم با اشاره به مستعد بودن شهرستان اردل، تصریح کرد: نیروهای با استعدادی در این شهرستان وجود دارد که قطعا با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام خواهد شد نرخ بیکاری در استان بهبود بخشیده می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته به دلیل کم بودن رشته‌ها در فنی و حرفه‌ای، ایراداتی به آن گرفتم، گفت: امروزه فنی و حرفه‌ای خود را تجهیز کرده و در رشته‌های مختلف متناسب با بازار کار آموزش‌ها را برای افراد فراهم کرده است.
دکتر ربیعی بر لزوم ایجاد زنجیره ماهی در این منطقه تاکید کرد و ادامه داد: قطعا باید از بسته‌بندی تا بازاریابی ماهی اقداماتی را انجام داد.
وی با اشاره به اعزام تیمی به استان در راستای بررسی مزیت‌های هر شهرستان برای ایجاد اشتغال،تاکید کرد: ممکن است برای اقتصادی کردن پروژه‌ها لازم باشد اتصالاتی در استان ایجاد شود که در این میان وظیفه داریم اتصالات فرا استانی را نیز ایجاد کنیم.
دکتر ربیعی بیان کرد: با توجه به زیبایی‌های منطقه لازم است در بخش‌های کشاورزی و خدمات شامل گردشگری و خدمات مولد از مزیت‌های منطقه استفاده کرد، همچنین باید برنامه‌ای برای شرکت‌های خرد و کوچک این منطقه داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم برای برای اوقات فراغت و تفریح کارگران این منطقه کار کنیم باید علاوه بر همکاری استاندار و نماینده مجلس، مکاتباتی با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای دریافت کد انجام شود.

علی کاظمی نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ‌زنی مرکز درمانی تامین اجتماعی شهرستان اردل اظهار داشت: در بهداشت و درمان مشکل داریم که درایت مسئولان سبب شد تا درمانگاه تامین‌ اجتماعی در این شهرستان کلنگ‌زنی شود‌ و مردم از خدمات درمانگاه‌های تامین‌ اجتماعی بهره‌مند می‌شوند‌.

گفتنی است، درمانگاه تامین اجتماعی اردل در زمینی به مساحت 3 هزار مترمربع و در زیربنای 2 هزار مترمربع و با اعتبار 9 میلیارد تومان احداث می شود.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha