زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 15:48 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۱ ساعت 19:41    تعداد بازدید: 337    کد مطلب: 62235

در نشست مدیران کل ودرمان تامین اجتماعی کردستان به مناسبت هفته تامین اجتماعی مطرح شد:
مشوق های بیمه ای در راستای حمایت از تولید/کردستان به لحاظ شاخص مراکز درمانی جز رتبه‌های اول کشور است
به منظور گرامیداشت هفته تامین اجتماعی وتشریح عملکرد وتبیین اهداف سازمان تامین اجتماعی نشست خبری مدیران تامین اجتماعی کردستان با حضور خبرنگاران خبرگزاریها و مطبوعات استان برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این نشست خبری ، مدیرکل تامین اجتماعی استان ضمن گرامیداشت ایام هفته تامین اجتماعی، اهم برنامه های پیش بینی شده در ایام و مهمترین دستاوردها  و اقدامات عملکردی حوزه تامین اجتماعی را تشریح نمود .
سید صلاح قریشی با تبیین طرح های مشوق‌های بیمه‌ای کارفرمایان و سایر طرح‌های جدید بیمه‌ای در راستای حمایت از کارفرمایان و تحقق شعار سال، خاطر نشان ساخت: کارفرمایانی که به عنوان واحد پذیرنده، نسبت به جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی دارای گواهی طی دوره کارورزی اقدام کنند بابت همان کارورزان و در چارچوب آیین نامه اجرایی ماده ۷۱ قانون برنامه ششم توسعه به مدت ۲ سال از مزایای معافیت حق بیمه سهم کارفرما برخوردار می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی اعتقاد کامل به ارتباط سه ضلع سازمان، بیمه شده و کارفرما دارد و اگر نتوانیم این سه ضلع را با هم هماهنگ کنیم با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش تعداد مستمربگیران  در آینده با مشکل مواجه خواهیم شد،که باید از هم اکنون اقداماتی در این زمینه انجام شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان نیز در این نشست با اشاره به اینکه در حوزه درمان مستقیم در سال گذشته 150 میلیارد تومان هزینه شده است، اظهار کرد: در حوزه درمان غیر مستقیم هم 180 میلیارد تومان هزینه شده است.

دکتر هوشنگ فولادی به اقدامات این سازمان در حوزه ایجاد زیرساخت‌ها اظهار کرد: عملیات عمرانی درمانگاه دیواندره آغاز شده است .

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان تصریح کرد: طرح توسعه بیمارستان سقز سال گذشته مصوب و به مناقصه گذاشته شده است که در همین راستا پیمانکار مشخص و در حال حاضر در مرحله بتن ریزی است و این طرح توسعه در 3 هزار و 100 متر ظرف 18 ماه اجرا خواهد شد.

دکتر فولادی با بیان اینکه ارتقای تخت در این بیمارستان از 55 تخت به 64 تخت صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: در شهرستان بانه نیز درمانگاهی در نقطه صفر مرزی احداث و راه‌اندازی شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان با بیان اینکه کردستان به لحاظ شاخص مراکز درمانی جز رتبه‌های اول کشور است، گفت: در بین شهرهای استان تنها در دهگلان سازمان درمانگاه ملکی  ندارد.

دکتر فولادی تصریح کرد: تمام شهرهای استان مرکز درمانی ملکی فعال و سطح پوشش خدمات‌رسانی سازمان تامین اجتماعی بعد از راه‌اندازی مرکز ملکی در دهگلان به 100 درصدی خواهد رسید.

وی از کسب رتبه اول درصد سزارین به زایمان طبیعی در تمامی بیمارستان‌های سازمان خبر داد و گفت: در این راستا میانگین جهانی 20 درصد، میانگین کشور بالای 30 و استان 29 درصد است.

 

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha