زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد ساعت 12:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۳۰ ساعت 11:42    تعداد بازدید: 1285    کد مطلب: 64576

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت عید سعید قربان
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان به ویژه همکاران خدوم سازمان تامین اجتماعی تبریک گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام دکتر سید تقی نوربخش به شرح زیر است:
عید سعید قربان پرشکوه ترین جلوه ایثار و زیباترین شکل بندگی در برابر عظمت قدرت و خواست خداوند متعال است. این عید تجلی عشق بنده به خداست؛ عید رهایی از هرگونه تعلقات و پیرایه های دنیوی و در یک کلام "رهایی از آنچه غیر خدایی است".
در عید سعید قربان؛ یک قدردانى بزرگ الهى نهفته است. در واقع قربان روزی است که حضرت حق از پیامبر برگزیده‌ خود، حضرت ابراهیم(علیه‌السّلام) می خواهد بالاتر از ایثار جان، فرزندش را در راه پروردگار، قربانی کند. این ایثار و این گذشت، یک نماد است براى مؤمنانى که می خواهند راه حقیقت و مسیر عروج به مدارج عالیه را طى کنند. بدون گذشت، امکان ندارد اما باید توجه داشت نقطه اصلی و آغازین تمام آزمون های الهی، در واقع "قربان" است.
این عید بزرگ، بر تمامی مسلمانان جهان بویژه همکاران سختکوش سازمان تامین اجتماعی که با ایثار و از خود گذشتگی در راه خدمت به بندگان خدا گام بر می دارند، گرامی باد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha