زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ دي ساعت 09:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ساعت 11:50    تعداد بازدید: 129    کد مطلب: 72370

پیام تبریک معاون درمان سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز پرستار
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی، بیست و دوم دی ماه مصادف با پنجم جمادی الاول، زاد روز حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران این سازمان تبریک گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام دکتر مهدی درخشان به شرح زیر است:

بنام حضرت دوست              
محبوب ترین مردم نزد پرورگار کسی است که با آنها مهربانتر و در برآوردن نیازهایشان کوشاتر باشد. حضرت امام جعفر صادق (ع)
بیست و دوم دیماه مصادف با پنجم جمادی الاول زاد روز بانوی بزرگ اسلام، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به شما پرستاران گرانقدر و ارجمند تبریک عرض می نمایم.
پرستاری هنر تلفیق دانش و آگاهی، مهربانی و عطوفت و وظیفه شناسی است در همراهی با همنوعان در پیچ و خم جاده های سخت بیماری و پرستار واقعی در لحظه های ناخوشی و رنج با علم و درایت و با ازخودگذشتگی و انسانیت، غبار درد و محنت را از چهره انسان های دردمند می زداید و با امید به خدا، طلوع صبح شادی و زندگی را در دل های آکنده از اندوه بیماران نوید می دهد.
پرستار به عنوان یکی از ارکان مهم در عرصه مراقبت و درمان بشمار می آید و در این راستا از اهداف اصلی سازمان تامین اجتماعی برنامه ریزی و نظارت مبتنی بر دانش روز و بهره گیری از پرسنل ماهر و امکانات پیشرفته در جهت ارتقاء سلامت جامعه می باشد که دستیابی به این هدف در سایه همدلی، امید به آینده و تلاش مضاعف  و با تکیه بر اصول اخلاقی و افزایش توانمندی علمی و عملی شما همکاران بزرگوار میسر خواهد بود.
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاش های کلیه همکاران ارجمند در حوزه پرستاری برای شما تلاشگران عرصه سلامت و خانوادهای صبور و گرانقدرتان از ذات مقدس باریتعالی آرزوی سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha