زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۹ دي ساعت 11:17 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ساعت 11:16    تعداد بازدید: 143    کد مطلب: 72425

عیادت معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از رئیس شعبه 29 تهران
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با حضور در منزل اردشیر مظفری رئیس شعبه 29 شرق تهران، از وی عیادت کرد و برای او آرزوی سلامتی و بهبودی نمود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدرضا جعفریان در این دیدار ضمن ابراز امیدواری برای بازیابی هرچه سریعتر سلامتی این همکار باسابقه و کوشا گفت: کارکنان تأمین اجتماعی جزو سرمایه های بزرگ این سازمان هستند و هر گونه آسیب جسمی و روحی می تواند در جریان خدمت رسانی به جامعه 40 میلیونی بیمه شدگان این سازمان خلل ایجاد کند.

اردشیر مظفری نیز در این دیدار ضمن قدردانی از همکاران این سازمان، این اقدام را حرکتی قابل تقدیر و اقدامی مؤثر درجهت افزایش منزلت سازمانی همکاران عنوان کرد.

گفتنی است، در این دیدار خداقلی میرزایی مدیرکل تأمین اجتماعی شرق تهران بزرگ و سعید حسینی مشاور اجرایی معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر جعفریان را همراهی کردند و برای این همکار خدوم، آرزوی سلامتی عاجل نمودند.

لازم به ذکر است، اردشیر مظفری از ایثارگران دوران دفاع مقدس است که از سال 67 همکاری با سازمان تامین‌اجتماعی را آغاز نموده است. از جمله سوابق مدیریتی وی رئیس اداره روابط عمومی و معاون اداری و مالی اداره‌ کل تامین‌اجتماعی تهران بزرگ، ریاست شعب تجریش، 22 و 29 تهران است.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha