زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۹ دي ساعت 11:23 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ساعت 11:22    تعداد بازدید: 109    کد مطلب: 72430

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر:
رشد ٢٥درصدی بودجه مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر از رشد ٢٥ درصدی بودجه این مدیریت نسبت به سال گذشته خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر یلدا دارابی با اشاره به رشد ٢٥ درصدی بودجه در سال جاری گفت: علاوه بر افزایش قابل توجه بودجه درمان تامین اجتماعی استان در سال جاری در بحث جذب اعتبار و پیگیری و وصول اعتبارات سال های ٨٥ لغایت ٩٥ نیز اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.
دکتر دارابی تکمیل کادر تخصصی مراکز درمانی را از اولویت های درمان تامین اجتماعی استان بوشهر دانست و گفت: جذب پزشک و کادر تخصصی مراکز درمانی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، صد درصد رشد داشته و در همین مدت، ٥٠ نفر به کادر پرستاری مجموعه درمانی تامین اجتماعی این استان افزوده شده است.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر افزود: تعداد تخت های بیمارستانهای استان نسبت به سال گذشته بالغ بر دو درصد افزایش یافته است و توسعه دو بیمارستان مهر برازجان و حضرت نبی اکرم(ص) عسلویه در دستور کار است.
دکتر دارابی بیان داشت: همه تلاش خود را در جهت بهبود ارائه خدمات درمانی نوین و با کیفیت به مردم شریف استان بوشهر به کار خواهیم بست و در این راه از همه ظرفیت ها و قابلیت های استان در راستای توسعه درمان استفاده می کنیم.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha